Otwarcie nowego projektu – sztab Bros Team!

Mamy dla Was nowość! Od dziś rozpoczynamy projekt – sztab Bros Team! Do naszej drużyny dołącza Bartek Żołnowski – fizjoterapeuta.

Nasza działalność od początku ma charakter głównie informacyjny. Szukamy dla Was informacji, o tym co będzie lub co wydarzyło się w regionie. Nie chcemy na tym przestawać i przyszykowaliśmy nowy dział, który pozwoli rozwijać się osobom uprawiającym sport – nie tylko bieganie. Nasze doświadczenie jest nieduże i wątpimy, czy przygotowany wyłącznie przez nas materiał, byłby wartościowy. By uzyskać wiarygodność i rzetelność artykułów postanowiliśmy po prostu udać się do specjalistów w swoich dziedzinach.

Pierwszym fachowcem, którego mamy przyjemność zaprezentować jest Bartek – poznajcie go bliżej.

Bartek w 2014r. skończył studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na PUM w Szczecinie. Jeszcze wcześniej ukończył Instytut Kultury Fizycznej ze stopniem magistra ze specjalnością nauczycielską. Od tamtej pory szkoli się podczas kursów, by stale podwyższać swoje kwalifikacje i umiejętności. Manipulacja powięzi, 4-letnia Akademia Osteopatii, flossing w terapii i treningu, kinesiotaping w poziomie rozszerzonym oraz diagnostyka obrazowa to tylko niektóre szkolenia, które odbył, a jest ich jeszcze więcej!

Ale każdy wie, że sama wiedza nie wystarczy. Szeroką praktykę Bartek zdobywał na licznych stażach oraz jako fizjoterapeuta drużyn SPR Pogoń Baltica Szczecin (piłka ręczna), Pogoń 04 Szczecin (futsal) oraz Cougars Szczecin (futbol amerykański), gdzie od 5 lat działa w drużynie. Od czasu ukończenia studiów pracuje także jako samodzielny fizjoterapeuta w własnym gabinecie.

Dlaczego akurat wybrał tę dziedzinę? Sam mówi o sobie, że: “Największą pasją mojego życia jest praca z niedoskonałością  ludzkiego organizmu. Pacjent dla mnie jest człowiekiem któremu muszę w miarę moich umiejętności i wiedzy pomoc w powrocie do dobrostanu, nie tylko fizycznego ale również psychicznego.”

Z wielką radością witamy pierwszego eksperta w sztabie i już nie możemy się doczekać pierwszych publikacji. To dla nas olbrzymi krok do przodu – z pewnością nie ostatni w tym kierunku.

Pozdrawiamy!

Ekipa BrosTeam.pl

 

Udostępnij: